Popek

Wiadomo już, że Paweł Mikołajuw, znany jako Popek, wróci do klatki podczas KSW 45, które odbędzie się 6 października 2018 roku w londyńskiej Wembley Arenie. Raper po porażce z Tomaszem Oświecińskim dostał kolejną szansę od włodarzy KSW. Zawodnik zdradza, że teraz skupia się przede wszystkim na treningu wydolnościowym.

Popek to dość kontrowersyjna postać w światku medialnym i wielu doniesieniom na forum plotkarskich wiadomości. Został okrzyknięty polskim raperem o niespotykanej charakterystyce, szczególnie z powodu licznych blizn na twarzy. 

Popek wiek

Ile lat ma Popek ? W 2022 roku skończył 44 lata

Popek wzrost

Ile wzrostu ma Popek ? Jest pokaźnego wzrostu 183 cm

Popek waga  

Ile waży Popek ? Waha się w ok. 123 kg

Popek biografia

Popek a jego prawdziwe nazwisko to Paweł Ryszard Mikołajuw. Urodził się 2 grudnia 1978 w Legnicy. Jego partnerką życiową jest kobieta o imieniu Katarzyna. Mają dwoje dzieci: Julię i Borysa. Problemy z prawem zmusiły go do emigracji, jednak po uchyleniu nakazu aresztowania wrócił do Polski. Popek kariera Popek jako raper zdobył dość szczególną publiczność, z uwagi na swój kontrowersyjny wizerunek. Sprawdził się również jako aktor. Popek wystąpił w filmie „Gangsterzy i Filantropi” (2018) jako Popek. Wystąpił również w serialu telewizyjnym „Mafia” (2020), gdzie zagrał rolę Marka „Popka” Popielarczyka. W muzycznej karierze był członkiem znanych kapel tj. Firma czy Gang Albanii. Zwolennicy ciężkich walk z pewnością poznali jego występy w wadze ciężkiej na arenie MMA.

Popek media społecznościowe

Popek Instagram: @popek_oficjalnie  facebook: @PopekOficjalnie/

KSW w swoich szeregach ma nie tylko świetnych sportowców, lecz także celebrytów walczących w freak fightach. Popek przyznaje, że udział w takich walkach to dla niego niezwykła przygoda, a zarazem dokonały trening. Pytany również o to, z kim chciałby zawalczyć podczas gali w Londynie, raper wyznaje, że chce rewanżu z Tomaszem Oświecińskim.

– KSW jest spoko. To fajna przygoda i mam nadzieję, że wyjdzie mi to na dobre, niekoniecznie na zdrowie. Muszę wygrać moją następną walkę, wtedy będę czuł się w miarę spełniony, tak pół na pół – mówi agencji Newseria Paweł Mikołajuw, raper, zawodnik MMA.

Popek doskonale pamięta swoją pierwszą walkę, która trwała zaledwie 80 sekund. Porażka zmobilizowała go do treningów i dała motywację do rozwoju umiejętności technicznych.

– To był Mariusz Pudzianowski, tę walkę przegrałem. Nie byłem absolutnie gotowy na walkę z Mariuszem. Ten sport polega na tym, że trzeba się rozwijać, budować swoją wydolność przede wszystkim w moim wypadku – mówi Paweł Mikołajuw.

Popek nie rezygnuje również ze swojej kariery muzycznej.

– Jakoś to łączę, w dzień nagrywam, w nocy śpię, pomiędzy nagrywkami trenuję – mówi Paweł Mikołajuw.

Źródło: NewSeria

Author: Blogiant

Dodaj komentarz