Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska urodziła się 29 sierpnia 1979 w Limanowej, to polska aktorka i piosenkarka.
W 2002 roku Katarzyna Zielińska ukończyła Akademię Teatralną w Krakowie.
W 2011 roku wzięła udział w 13. sezonie Tańca z gwiazdami, polskiego odpowiednika programu na żywo Let’s Dance, zajmując czwarte miejsce ze swoim tanecznym partnerem Rafałem Maserakiem.

Katarzyna Zielińska: wiek

Ile lat ma Katarzyna Zielińska? w 2022 roku skończyła 43 lata

Katarzyna Zielińska: wzrost

Ile ma wzrostu Katarzyna Zielińska? 167cm

Katarzyna Zielińska: waga

Ile waży Katarzyna Zielińska? 52kg

Katarzyna Zielińska: media społecznościowe

Katarzyna Zielińska: instagram.com/katarzynazielinska/

Katarzyna Zielińska: facebook.com/kasiazielinskaofficial/

Katarzyna Zielińska: biografia, kariera

Katarzyna Zielińska urodziła się 10 maja 1979 roku w Limanowej. Wychowywała się w rodzinie o artystycznym zawodzie – jej matka była aktorką, a ojciec reżyserem teatralnym. Już od najmłodszych lat interesowała się sztuką i chciała związać z nią swoją przyszłość. W wieku 7 lat zaczęła uczęszczać na zajęcia teatralne, a następnie rozpoczęła naukę w szkole muzycznej.

Swoją karierę aktorską Katarzyna Zielińska zaczęła w wieku 18 lat, kiedy to dostała swoją pierwszą rolę w filmie „Córy szczęścia”. Następnie zagrała w filmie „Dzień świra” oraz w kilku serialach telewizyjnych, jednak prawdziwy przełom w jej karierze nastąpił w 2001 roku, kiedy to zagrała jedną z głównych ról w serialu „Listy do M.”. Film okazał się ogromnym sukcesem i przyniósł Katarzynie Zielińskiej nie tylko rozpoznawalność, ale także wiele nagród i wyróżnień.

Po sukcesie aktorka zaczęła otrzymywać propozycje kolejnych ról w filmach i serialach, m.in. w „Och, Karol 2”, „Listy do M. 2” czy „Barwy szczęścia”. W 2010 roku zagrała jedną z głównych ról w filmie „Miłość nad rozlewiskiem”.

W życiu prywatnym Katarzyna Zielińska jest szczęśliwą żoną i matką trojga dzieci. W 2008 roku wyszła za mąż za Wojciecha Domańskiego , z którym poznała się na planie.

Para jest ze sobą do dziś i uchodzi za jedną z najbardziej udanych par w polskim show-biznesie. Katarzyna Zielińska jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje zdjęcia i relacje z życia prywatnego oraz angażuje się w różne kampanie społeczne.

Katarzyna Zielińska to jedna z najbardziej utalentowanych i cenionych aktorek w Polsce. Jej naturalność, charyzma i profesjonalizm sprawiają, że jest uwielbiana przez widzów i zdobywa kolejne sukcesy zawodowe. Jest doskonałym przykładem na to, że ciężka praca, połączona z talentem i pasją, może przynieść wspaniałe efekty.

Author: Blogiant

Dodaj komentarz