Grzegorz Damięcki

Grzegorz Damięcki urodził się 15 listopada 1967 roku, to polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy z Warszawy, najbardziej znany międzynarodowej publiczności z roli w serialu The Netflix Woods.

Grzegorz Damięcki: wiek

Ile lat ma Grzegorz Damięcki? W 2022 roku skończył 55 lat

Grzegorz Damięcki: wzrost

Ile wzrostu ma Grzegorz Damięcki? 180cm

Grzegorz Damięcki: waga

Ile waży Grzegorz Damięcki? brak informacji

Grzegorz Damięcki: media społecznościowe

Instagram: instagram.com/grzegorzdamiecki/

Facebook: facebook.com/DamieckiG/

Grzegorz Damięcki: biografia, kariera

Kariera Grzegorza Damięckiego rozpoczęła się w latach 90. XX wieku, kiedy to zaczął występować w teatrach młodzieżowych. W 1992 roku zadebiutował na dużym ekranie rolą w filmie „Szwadron”. Wkrótce potem zagrał w kolejnych filmach, takich jak „Oczy niebieskie” (1994) i „Daleko od okna” (2000).

Grzegorz Damięcki znany jest również z licznych ról telewizyjnych, takich jak np. w popularnym serialu „Belfer”.

Grzegorz Damięcki jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych aktorów swojego pokolenia w Polsce. Jego uniwersalny talent aktorski, umiejętność odnajdywania się w różnych gatunkach filmowych i teatralnych oraz profesjonalizm sprawiają, że cieszy się on ogromnym szacunkiem wśród widzów i krytyków.

W życiu prywatnym Grzegorz Damięcki jest żonaty.

Grzegorz Damięcki to aktor wszechstronny, którego talenty aktorskie doceniają zarówno widzowie, jak i krytycy filmowi i teatralni. Dzięki swojemu talentowi oraz sumiennej pracy na planie i scenie, osiągnął sukces w wielu dziedzinach kultury, stając się jednym z najpopularniejszych aktorów swojego pokolenia.

Author: Blogiant

Dodaj komentarz