Maja Hyży

Maja Hyży: Ten sylwester będzie wyjątkowy, bo w końcu będę się bawić w Zakopanem ze swoim partnerem. Naszymi córeczkami zajmie się teściowa.

W tym roku do stolicy polskich Tatr wokalistka zabiera swoich najbliższych i wierzy, że w ten sposób połączy pracę z dobrą zabawą i wypoczynkiem w urokliwym miejscu. Maja Hyży zaznacza, że przygotowania do występu podczas „Sylwestra Marzeń” organizowanego przez telewizyjną Dwójkę rozpoczęły się kilka miesięcy temu. Na ten wyjątkowy wieczór szykuje bowiem nie tylko spektakularną, błyszczącą kreację, ale także musi się nauczyć widowiskowego układu choreograficznego, którym chce porwać publiczność do wspólnej zabawy.

Maja Hyży jest polską piosenkarką muzyki pop. Jej pasje muzyczne obudzili w niej dziadkowie i rodzice.

Maja Hyży wiek

Ile lat ma Maja Hyży?  3 grudnia skończyła 33 lata

Maja Hyży wzrost

Ile wzrostu ma Maja Hyży – 165cm

Maja Hyży waga  

Ile waży Maja Hyży?  45kg

Maja Hyży biografia

Maja Hyży urodziła się 3 grudnia 1989 roku w Kołobrzegu. Jej mężem był Grzegorz Hyży, po dwóch latach małżeństwa rozwiedli się. Mają wspólnie dwoje dzieci (bliźniaków) o imionach Wiktor i Aleksander. Obecnie jest związana Konradem Kozak i doczekali się dwóch dziewczynek Antoniny i Zofii. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek, znana pod pseudonimem Maya, swoją karierę muzyczną rozpoczęła już w wieku 14 lat, zajmując pierwsze miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Trzebiatowie za interpretację utworu Ireny Santor „Powrócisz tu”.

Maja Hyży kariera

Maja Hyży w swoim dorobku muzycznym ma kilka wideoklipów, dostępnych na platformie Youtube. W 2013 roku Maya wzięła udział w przesłuchaniach do trzeciej edycji programu TVN X Factor, gdzie zajęła czwarte miejsce w odcinku półfinałowym. Po udziale w programie postanowiła działać pod pseudonimem Maya i pod tym nazwiskiem wydała swoją debiutancką płytę „W chmurach” w 2015 roku. Na swoim koncie artystycznym ma wiele znaczących osiągnięć, między innymi siódme miejsce w finale krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w 2018 roku, a także czwarte miejsce w finale programu Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo” w 2021 roku. W styczniu 2020 roku Maya wzięła udział w programie „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”, a także wydała teledysk do singla „Chcę odkrywać”. W lutym 2023 roku zakwalifikowała się do finału programu „Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję!” z utworem „Never Hide”, co przyniosło jej kolejną szansę na zdobycie międzynarodowego uznania.

Maja Hyży facebook, instagram

Maja Hyży – facebook.com/majahyzy/

Maja Hyży – instagram.com/majahyzy/

Maja Hyży już po raz kolejny będzie gwiazdą imprezy sylwestrowej TVP w Zakopanem. Piosenkarka cieszy się, że producenci darzą ją takim zaufaniem, zamierza więc dołożyć wszelkich starań, by nie tylko jej występ, ale również stylizacja zrobiły na widzach i publiczności duże wrażenie.

– Mam nadzieję, że będzie to sylwester marzeń, jak co roku zresztą. Jeżeli chodzi o kreację, to będzie się świeciło, będzie kolorowo, będzie dużo złota, mam nadzieję, że dam radę to unieść. Sukienki się jeszcze szyją, są robione od podstaw, więc jest dużo pracy, którą rozpoczęliśmy już kilka miesięcy temu. Jeżeli chodzi o przygotowania muzyczne, to będzie energicznie, bo przecież o to chyba chodzi w sylwestrze, żeby się dobrze bawić – mówi agencji Newseria Lifestyle Maja Hyży.

Na ten wieczór wokalistka planuje też pewną niespodziankę dla swoich fanów. Ta jednak wymaga od niej nabycia dodatkowych umiejętności.

– Będzie duet, to mogę zdradzić, i będzie układ taneczny. Mam nadzieję, że temu podołam, aczkolwiek nie jestem profesjonalną tancerką. Oczywiście już ćwiczę tę choreografię, ale do tego dojdzie jeszcze stres i cała kreacja, więc muszę być na sto procent pewna, że wszystko umiem. Układ nie jest mocno skomplikowany, więc myślę, że zarażę nim publikę i będą tańczyć razem ze mną – mówi.

Maja Hyży powoli już pakuje walizki na ten wyjazd, a że zabiera ze sobą partnera i dzieci, to bagaż będzie całkiem pokaźny.

– Trochę tego będzie. Jedną walizkę już mam spakowaną, natomiast na pewno będą jeszcze dwie. Jeżeli chodzi o kreacje, rzeczy na wywiady, na ścianki, to jest tego dużo – mówi.

Piosenkarka przekonuje, że bardzo lubi pracować w sylwestra i witać Nowy Rok na scenie. Poza tym impreza TVP organizowana jest z dużym rozmachem, dlatego udział w niej to dla niej niezwykła przygoda. Wartością dodaną jest to, że w tym roku w Zakopanem będą jej właśnie towarzyszyć bliscy.

– Zeszłorocznego sylwestra bardzo miło wspominam. Było bardzo dużo zabawy, nie tylko tej na scenie, ale też poza nią. Ci ludzie, którzy mnie otaczają, z którymi pracuję, sprawiają, że ten sylwester jest właśnie taki, jaki powinien być. W tym roku będę w Zakopanem razem z Konradem, bo wzięliśmy najlepszą opiekunkę na świecie, czyli mamę Konrada, która zajmie się dziewczynkami, a Konrad będzie bawić się razem ze mną. I ten sylwester będzie na pewno wyjątkowy, bo w końcu będziemy razem – dodaje Maja Hyży.

Źródło: NewSeria

Author: Blogiant

Dodaj komentarz