Natalia Janoszek

Natalia Magdalena Janoszek urodziła się  15 czerwca 1990 w Bielsku-Białej, to polska aktorka, producentka filmowa, piosenkarka i reprezentantka Polski w międzynarodowych konkursach piękności. Jest laureatką nagród Jharkhand International Film Festival Awards 2018 i 2019 (JIFFA). Zadebiutowała jako Aafreen w bollywoodzkiej produkcji Dreamz.

Natalia Janoszek: wiek

Ile lat ma Natalia Janoszek? W 2022 roku skończyła 32 lata.

Natalia Janoszek: wzrost

Ile ma wzrostu Natalia Janoszek? 165cm

Natalia Janoszek: waga

Ile waży Natalia Janoszek? brak informacji

Natalia Janoszek: media społecznościowe

Instagram: instagram.com/nataliajanoszek/
Facebook: facebook.com/natalia.janoszek/

Natalia Janoszek: biografia, kariera

Natalia Janoszek urodziła się w 1990 roku w Bielsku-Białej, gdzie ukończyła wczesną edukację. Po szkole ukończyła International Business Program na Uniwersytecie Warszawskim. Od trzeciego roku życia związana była z Zespołem Pieśni i Tańca „Beskid”, a następnie z zespołem „Bielsko”, z którym reprezentowała Polskę na różnych międzynarodowych festiwalach. Uczęszczała także do Teatru Polskiego w Bielsku. Ukończyła Lee Strasberg Theatre and Film Institute oraz uzyskała tytuł magistra International Business Program na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego .

W wieku 16 lat dostała możliwość wzięcia udziału w regionalnym konkursie Miss Polski Nastolatek. Od tego czasu reprezentowała Polskę w 40 międzynarodowych konkursach piękności, w tym Miss Peace International 2009, Miss Ocean International 2011, Supermodel International 2012, Swimsuit USA 2012, Tropic Beauty 2013 i Miss Bikini Universe 2013.

Została zauważona na Supermodel International 2012 w Bangkoku i w tym samym roku zadebiutowała w Bollywood główną rolą w filmie Dreamz. W 2014 roku pojawiła się w filmie Flame: An Untold Love Story, a później w 2015 roku zagrała w amerykańskim filmie dokumentalnym The Green Fairy u boku Lindy Blair. Zagrała główną rolę z Ashutoshem Raną w filmie Chicken Curry Law. Zagrała także w amerykańskiej komedii The Swing of Things u boku Luke’a Wilsona w tym samym roku. Dwukrotnie z rzędu zdobyła nagrodę JIFFA dla najlepszej międzynarodowej aktorki, stając się tym samym pierwszą polską aktorką nagrodzoną indyjską nagrodą filmową.

W 2016 roku Helioon Publishing Group wydała swoją pierwszą książkę, Za kulisami Bollywood, w której opisała własną karierę w Indiach.

31 grudnia 2018 roku podczas koncertu sylwestrowego w Zakopanem, zorganizowanego przez Telewizję Polską , zadebiutowała jako wokalistka śpiewając nową wersję utworu Snap! „ Rytm jest tancerzem ”.

Działa charytatywnie, brała udział m.in. w WWF, projekcie ochrony oceanów czy kampanii UNICEF wspierającej walkę o prawa kobiet w Indiach i rozwój edukacji na Jamajce. Międzynarodowe uznanie zdobyła występem na ceremonii otwarcia 72 Festiwalu Filmowego w Cannes.

Author: Blogiant

Dodaj komentarz