Monika Lewczuk

Monika Lewczuk to polska artystka, która urodziła się 10 czerwca 1988 roku. Na początku swojej kariery związała się z branżą modelingową i brała udział w wielu konkursach piękności, takich jak Miss Polski 2009, Miss Globe International 2009 i Miss Supranational 2011. Jednak to wokalistyka okazała się jej prawdziwą pasją. Monika zaczęła śpiewać i pisać własne utwory, które szybko zdobyły popularność. Dziś jest znana jako utalentowana piosenkarka i autorka tekstów, której twórczość cieszy się uznaniem wśród fanów muzyki pop.

Monika Lewczuk: wiek

Ile lat ma Monika Lewczuk? W 2022 roku skończyła 34 lat

Monika Lewczuk: wzrost

Ile wzrostu ma Monika Lewczuk? 177 cm wzrostu

Monika Lewczuk: waga

Ile waży Monika Lewczuk? 55kg

Monika Lewczuk: media społecznościowe

Instagram: instagram.com/monika_lewczuk/

Facebook: facebook.com/MonikahOfficial/

YouTube: youtube.com/channel/UCe7ocg2ixiJ9Cn8g23jqSBw

Monika Lewczuk biografia, kariera

Monika Lewczuk w 2014 roku brała udział w piątym sezonie, The Voice of Poland będąc członkiem Teamu Marka Piekarczyka. Została pokonana w rundach bitewnych. Wkrótce potem podpisała kontrakt z Universal Music.

W lipcu 2015 roku ukazał się jej debiutancki singiel „#Tam tam”. Utwór uzyskał status złotej płyty przez Polskie Towarzystwo Przemysłu Fonograficznego (ZPAV). Jej drugi singiel „Zabiorę cię stąd” ukazał się w drugiej połowie tego samego roku i zajął 11-te miejsce na Polish Airplay Chart.

Jej debiutancki pierwszy album studyjny ukazał się w czerwcu 2016 roku i uzyskał status złotej płyty w Polsce. Wokalistka współtworzyła album z takimi artystami jak Rafał Malicki czy Sarsa. W tym samym czasie ukazał się trzeci singiel z albumu, „Ty i Ja”. Singiel osiągnął trzecie miejsce na Polish Airplay Chart i otrzymał potrójną platynę od ZPAV. Latem artystka była nominowana do nagrody Eska Music Awards w kategorii Najlepszy Debiut Radiowy. W drugiej połowie 2016 roku współpracowała z hiszpańskim piosenkarzem Álvaro Solerem, nagrywając piosenkę „Libre”, która podbiła listy przebojów w Polsce.

Author: Blogiant

Dodaj komentarz