Ida Nowakowska

Ida Victoria Nowakowska-Herndon urodziła się 7 grudnia 1990 roku, to polsko-amerykańska aktorka, tancerka i prezenterka telewizyjna. Studiowała w Nowym Jorku w Professional Performing Arts School oraz Steps on Broadway, miała udane występoy w Metropolitan Opera. W 2007 roku była finalistką pierwszego sezonu polskiej wersji programu „You Can Dance” i znalazła się w pierwszej dziesiątce konkursu. Ukończyła Szkołę Teatru, Filmu i Telewizji Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles, uzyskując dyplom z teatru i nauk politycznych.

Ida Nowakowska: wiek

Ile lat ma Ida Nowakowska? W 2022 roku skończyła 32 lata.

Ida Nowakowska: wzrost

Ile ma wzrostu Ida Nowakowska? 168cm

Ida Nowakowska: waga

Ile waży Ida Nowakowska? ok. 52kg

Ida Nowakowska: media społecznościowe

Instagram: instagram.com/idavictoria/

Facebook: facebook.com/idanowakowskaherndon/

Ida Nowakowska: biografia, kariera

Ida Nowakowska w 2019 roku była jurorem pierwszego sezonu Dance Dance Dance emitowanego w TVP2 oraz gospodarzem programu Junior Bake Off w Polsce. Była współprowadzącą kolejną edycję The Voice Kids, której premiera odbyła się w lutym 2021 roku, zastępując w tej roli Barbarę Kurdej-Szatan. 22 sierpnia 2019 roku ogłoszono, że Nowakowska będzie gospodarzem Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2019 wraz z Aleksandrem Sikorą i Roksaną Węgiel.

7 października 2020 roku ogłoszono, że Nowakowska ponownie poprowadzi konkurs, tym razem obok Rafała Brzozowskiego i Małgorzaty Tomaszewskiej. Ida jest jedną z trzech prezenterek w historii Konkursu Piosenki Eurowizji Junior, która dwukrotnie poprowadziła konkurs – wcześniej tylko prezenterzy z Holandii i Ukrainy. Pełniła również funkcję rzecznika polskiego jury w finale Konkursu Piosenki Eurowizji 2021 i 2022.

Author: Blogiant

Dodaj komentarz