Magdalena Frąckowiak

Magdalena Frąckowiak urodziła się 8 października 1984 roku, to polska modelka i projektantka biżuterii, która zaczęła pojawiać się na międzynarodowych wybiegach w 2006 roku. Urodzona w Gdańsku Frąckowiak miała szesnaście lat, kiedy jej matka Danuta wysłała jej zdjęcia na konkurs modelek warszawskiej agencji. Jej pierwszym płatnym zleceniem była praca dla magazynu Machina. Frąckowiak mieszkała w Mississauga, stanie Ontario w Kanadzie, zanim przeprowadziła się z Polski.

Magdalena Frąckowiak: wiek

Ile lat ma Magdalena Frąckowiak? W 2022 roku skończyła 38 lat.

Magdalena Frąckowiak: wzrost

Ile ma wzrostu Magdalena Frąckowiak? 180cm

Magdalena Frąckowiak: waga

Ile waży Magdalena Frąckowiak? 55kg

Magdalena Frąckowiak: media społecznościowe

Instagram: instagram.com/frackovviakmagdalena/

Facebook: facebook.com/profile.php?id=100063899342777

Magdalena Frąckowiak: biografia, kariera

Magdalena Frąckowiak zajmowała ważne miejsce u Ralpha Laurena, Alessandro Dell’Acqua i Oscara de la Renty w kampaniach drukowanych z 2008 roku, a także była na okładce włoskiego, niemieckiego, japońskiego i rosyjskiego Vogue’a oraz francuskiej Revue de Modes. Vogue Paris uznał ją za jedną z 30 najlepszych modelek 2000 roku.

Frąckowiak brała udział w pokazach mody Victoria’s Secret w latach 2010, 2012, 2013, 2014 i 2015 i zagrał główną rolę w wyreżyserowanym przez Lagerfelda filmie dla marki Hogan, obok Baptiste Giabiconi i Sebastiena Jondeau, który trafił do sklepów w końcu stycznia 2011 roku.

Występowała na wielu czołowych wybiegach, w tym Shiatzy Chen, Elie Saab, Miu Miu, Chanel, Gianfranco Ferre, Hakaan, John Galliano, Viktor & Rolf, Christian Dior, Lanvin, Balmain, Roberto Cavalli, Dolce & Gabbana, Emilio Pucci, Fendi, Prada, Givenchy, Versace, Etro, D&G, Ralph Lauren, Oscar de la Renta, Alexander Wang, Louis Vuitton, Giorgio Armani, Jean Paul Gaultier, Hermes, Chloe, Karl Lagerfeld, Balenciaga, MaxMara, Blumarine i Rabanne Paco.

Frąckowiak pojawia się również w Kalendarzu Pirelli na 2011 rok, twórcą zdjęć był Karl Lagerfeld.

W połowie 2015 roku uruchomiła własną markę biżuterii Magdalena Frąckowiak Jewelry. W marcu 2018 roku ogłosiła, że ​​tworzy kanał na YouTube zatytułowany „Królowa Magdalena”.

Author: Blogiant

Dodaj komentarz