Hubert Urbański

Hubert Urbański urodził się 23 marca 1966 roku w Warszawie, to polski aktor, dziennikarz i prezenter pochodzenia bułgarskiego stacji WarnerBros Discovery TVN.

Hubert Urbański: wiek

Ile lat ma Hubert Urbański? W 2022 roku skończył 56 lat

Hubert Urbański: wzrost

Ile wzrostu ma Hubert Urbański? 186 cm wzrostu

Hubert Urbański: waga

Ile waży Hubert Urbański? brak informacji

Hubert Urbański: media społecznościowe

Instagram: instagram.com/huberturbanski_official/

Facebook: facebook.com/UrbanskiHubert/

Hubert Urbański: biografia, kariera

Hubert Urbański kształcił się w XIX Liceum Warszawskim im. Powstańców Warszawy, a następnie na Uniwersytecie Warszawskim , gdzie studiował filozofię hindi. Następnie rozpoczął studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

W latach 1994-1995 Urbański pracował w Radiu ZET, a następnie w Radiu Kolor, gdzie kontynuował swoją misję dziennikarską do 1998 roku. Następnie przez rok pracował w Radiu Tok FM. Karierę telewizyjną rozpoczął od prowadzenia Anteny w TVP oraz Piramida teleturnieju w Polsacie. Od 1999 roku pracuje w TVN, prowadząc różne programy, w tym Dla ciebie wszystko i Taniec z Gwiazdami, reality show Jestem Jaki Jestem i Wyprawa Robinson a ostatnio popularna edycja Milinerzy.

Od 1999 roku do 2010 roku był związany ze stacją TVN, gdzie prowadził takie programy jak Milionerzy, Jestem jaki jestem, Dla ciebie wszystko, Wyprawa Robinson i Taniec z gwiazdami. W latach 2011-2012 pracował w TVP2, gdzie był gospodarzem programów rozrywkowych Bitwa na głosy i The Voice of Poland, a także prowadził poranny program Pytanie na śniadanie. Następnie ponownie związał się z Grupą TVN, gdzie prowadził program TTV Handlarze oraz cykl w Dzień dobry TVN, a także ponownie został prowadzącym teleturnieju Milionerzy. Od 2020 roku prowadzi audycję HU wie w newonce.radio, gdzie przeprowadza rozmowy z młodymi aktywistami, artystami, youtuberami czy tiktokerami z tzw. „pokolenia Z”. Hubert Urbański brał również udział w różnych projektach telewizyjnych, między innymi w programie Droga do gwiazd oraz w pierwszej edycji reality show TVN Agent – Gwiazdy.

Urbański jest ojcem czterech córek – Marianny, Krystyny, Stefanii i Danuty. Jego ojciec jest Polakiem, a matka Bułgarką.

Author: Blogiant

Dodaj komentarz