Monika Mrozowska

Monika Mrozowska urodziła się 14 maja 1980 roku w Warszawie, to polska aktorka i piosenkarka dziecięca.

Monika Mrozowska: wiek

Ile lat ma Monika Mrozowska? W 2022 roku skończyła 42 lata

Monika Mrozowska: wzrost

Ile ma wzrostu Monika Mrozowska? 168cm

Monika Mrozowska: waga

Ile waży Monika Mrozowska? 54kg

Monika Mrozowska: media społecznościowe

Instagram: instagram.com/monikakingamrozowska/

Facebook: facebook.com/monikamrozowskaofficial/

Monika Mrozowska: biografia, kariera

Monika Mrozowska ma młodszego o sześć lat brata Tomasza. W wieku dziecięcym przez siedem lat brała udział w występach z zespołem dziecięcym Fasolki. Zdobyła wykształcenie w dziedzinie ceramiki, a także ukończyła studia pedagogiczne.

W latach 1999-2009 wcielała się w postać Majki, najstarszej córki rodziny Kwiatkowskich w popularnym serialu Polsatu Rodzina zastępcza, co przyniosło jej ogromną popularność. Wraz z Misheel Jargalsaikhan, Aleksandrą Szwed, Aleksandrem Ihnatowiczem i Sergiuszem Żymełką otrzymała Nagrodę Specjalną Fundacji Polsat Złote serce w 2004 roku. Od 2016 roku gra w serialu kryminalnym TV4 Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny.

Monika Mrozowska dwukrotnie pozowała do zdjęć dla magazynu „Playboy”: w październiku 2004 roku i listopadzie 2008 roku. Wystąpiła również jako gość w programie Rozmowy w toku w 2005 roku i brała udział w programach takich jak Jak oni śpiewają (2008), Celebrity Splash! (2015) i Agent – Gwiazdy (2016). Ponadto pojawiła się w programie Hipnoza w 2018 roku.

Życie prywatne Moniki Mrozowskiej również jest w centrum uwagi mediów. W latach 2003-2012 była w związku z Maciejem Szaciłło, mentorem oraz producentem, którego poznała na planie filmu. Para ma dwie córki: Karolinę i Jagodę.

W 2012 roku aktorka rozpoczęła związek z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim, który trwał do 2018 roku. Z tego związku urodził się syn Józef. Następnie, w latach 2019-2021 Mrozowska była związana z producentem eventowym Maciejem Auguścikiem-Lipką, z którym ma syna Lucjana.

Monika Mrozowska jest również znana ze swojego stylu życia. Aktorka jest wegetarianką i publicznie mówi o swoim podejściu do zdrowego odżywiania.

Author: Blogiant

Dodaj komentarz