Arsenal i Grupa LABS ustanawiają nowe partnerstwo

SINGAPUR, 6 grudnia 2022 r. /PRNewswire/ — Arsenal i firma LABS Group poinformowały dziś o podjęciu nowej współpracy, w ramach której LABS Group zostanie oficjalnym partnerem członkowskim Arsenalu w zakresie hoteli i kurortów w Azji i Europie.

LABS Group będzie koncentrować się na branży hotelarskiej, umożliwiając hotelom i ośrodkom wypoczynkowym tworzenie i dostosowywanie programów użytkowania nieruchomości w oznaczonym czasie poprzez swój nowy rynek cyfrowy Staynex, który zostanie zainaugurowany na początku przyszłego roku.

Za pośrednictwem nowego systemu w ciągu kilku najbliższych lat pokoje z sieci kurortów i hoteli na całym świecie będą dostępne przez określony czas po obniżonych cenach. Klienci będą mogli nabyć karnet na pobyt w hotelach partnerskich w formie NFT (Non-Fungible Token), który zapewnia im dostęp do zakwaterowania w określonym czasie po obniżonej cenie.

Bernard Lau, dyrektor generalny Grupy LABS, podkreślił:

„Partnerstwo z Arsenalem to nie tylko zaszczyt, ale również spełnienie marzeń o współpracy z tak utytułowanym i historycznym klubem piłkarskim. Pozwoli to zdecydowanie przyspieszyć naszą wizję łączenia branży hotelarskiej z międzynarodowymi markami w dotychczas niespotykany sposób”.

Juliet Slot, dyrektor handlowy klubu Arsenal, powiedziała:

„Z przyjemnością witamy LABS Group w rodzinie Arsenalu, która przygotowuje się do wprowadzenia nowego produktu w nadchodzącym roku. Nasz zasięg na całym świecie będzie dla nich niezwykle cennym wkładem w rozwój tej nowej gałęzi działalności”.

LABS Group

Firma LABS Group udostępnia nieruchomości dla wszystkich, wykorzystując Web3 do transakcji na aktywach cyfrowych, łącząc branżę z technologią blockchain oraz współpracując z różnymi ośrodkami i nieruchomościami na całym świecie.

Więcej informacji o LABS Group i Staynex można znaleźć na stronie labsgroup.io

Zastrzeżenie: NFT członkostwa w hotelu LABS („Karnety na pobyt”) są formą kryptowaluty. Należy pamiętać, że (a) wartość kryptowalut jest zmienna i może zarówno spadać, jak i rosnąć; (b) kryptowalut w Wielkiej Brytanii nie jest regulowany; oraz (c) od zysków ze sprzedaży kryptowalut może być należny podatek od zysków kapitałowych.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1961057/LABS_Group_Logo.jpg

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/1961425/B0A3383.jpg

Źródło: LABS Group

KONTAKT:

Zespół marketingowy LABS Group

e-mail: marketing@labsgroup.io 

Źródło informacji: PR Newswire

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Author: Blogiant

Dodaj komentarz