Ponad 6 tys. autobusów Higer obsłużyło najważniejszą imprezę piłkarską na świecie, która odbyła się w Katarze

SUZHOU, Chiny, 21 grudnia 2022 r. /PRNewswire/ — 18 grudnia 2022 r. (czasu Doha) wielka impreza piłkarska odbywająca się w Katarze dobiegła pomyślnego końca. Zawodnicy Argentyny świętowali zdobycie mistrzostwa świata w Katarze na torze wyścigowym Losail International Circuit, wymachując flagą narodową i ciesząc się razem ze zgromadzonymi licznie kibicami na dachu otwartego autobusu piętrowego. Higer Bus towarzyszył mistrzom w radości i chwale, jaka spłynęła na drużynę argentyńską, pozwalając im cieszyć się razem z fanami z całego świata podczas rundy honorowej po torze.

Model KLQ6119GS to autobus piętrowy otwarty przystosowany specjalnie na to wydarzenie przez firmę Higer Bus oraz Mowasalat – państwowego przewoźnika w Katarze. Autobus, z namalowanymi sprayem barwami narodowymi Argentyny i napisem „mistrzostwo”, zabrał reprezentację świeżo upieczonych mistrzów świata na rundę honorową, podczas której mogli cieszyć się zwycięstwem i napawać falami radosnych okrzyków zgromadzonych kibiców.

Higer Bus to marka autobusów pasażerskich, która posiada ponad 80-procentowy udział w rynku katarskim. Przez niemal miesiąc ponad 6 tys. autobusów tej marki stanowiło główny środek transportu, którym kibicie i dziennikarze dojeżdżali do stadionów i z nich wracali. Ponad 2 tys. z nich obsługiwało specjalną linię stworzoną na potrzeby turnieju, a przeszło 200 luksusowych 12-metrowych pojazdów realizowało kursy wahadłowe z Arabii Saudyjskiej do Kataru.

Jak wynika ze statystyk, od początku imprezy do rundy honorowej mistrzów pojazdy Higer Bus przewiozły średnio ok. 200 tys. pasażerów dziennie i prawie 250 tys. kibiców w godzinach szczytu, ustalając nowy rekord 6 mln łącznie przewiezionych pasażerów. Cai Tiefeng, wicedyrektor działu obsługi klienta zagranicznego w Higer Bus, powiedział, że dla Higer było to rekordowe zlecenie zapewnienia obsługi transportowej dla zagranicznego klienta pod względem liczby pojazdów, wielkości personelu i zaangażowanych materiałów eksploatacyjnych.

Pojazdy „Made in China”, których reprezentantem jest marka Higer Bus, kolejny raz potwierdziły niezawodną jakość i wydajność obsługi na arenie międzynarodowej. Wygodny przejazd i sprawna obsługa kursów wahadłowych, jakie zapewniły autobusy Higer, spotkały się z licznymi pochwałami ze strony kibiców z całego świata, jak również miejscowych pasażerów.

„Autobusy przygotowane specjalnie na potrzeby mistrzostw sprawdzają się doskonale, pracują cicho i bezproblemowo. W naszym kraju również jeździ wiele autobusów firmy Higer, a produkty z Chin są u nas bardzo popularne” – powiedział kibic z Kamerunu.

„Autobusy marki Higer prowadzę od czasu turnieju Asian Games Doha w 2006 r. Pojazd pracuje stabilnie i jest przystępny w obsłudze, co sprawia, że jazda jest przyjemniejsza” – powiedział kierowca z Mowasalat.

W trakcie imprezy autobusy Higer realizowały również kursy dojazdowe i powrotne dla przedstawicieli międzynarodowych mediów, zdobywając ich uznanie „nienaganną obsługą”. Marka Higer Bus – obecna od kilku lat na lukratywnych rynkach w Wielkiej Brytanii, Korei, Izraelu, we Włoszech, w Bułgarii i Irlandii, gdzie na radzi sobie dobrze – to faworyt w rywalizacji na rynku autobusów pasażerskich.

Better Higer, Better Together. Marka Higer Bus sprawia, że świat zakochuje się w produktach „Made in China”. Jednocześnie firma ta bardzo dynamicznie włącza się w międzynarodowy łańcuch innowacji i wartości, stojąc na czele podróży na międzynarodowe rynki, w jaką wyruszają chińscy producenci autobusów.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1972070/1.jpg 

Źródło: HIGER

Źródło informacji: PR Newswire

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Author: Blogiant

Dodaj komentarz