Bajkowe ferie w CH Focus

W lutym bydgoskie centrum handlowe zaplanowało dla najmłodszych szereg magicznych niespodzianek. W drugim tygodniu ferii CH Focus zamieni się w baśniową krainę, w której mali goście poczują się jak Kopciuszek, Aladyn czy Jasmine – bohaterowie uwielbianych od pokoleń bajek. Wśród atrakcji jest możliwość odwiedzenia magicznego pałacu, przejażdżka latającym dywanem czy zapozowanie do zdjęcia w zaczarowanej karocy.

Już wkrótce bydgoskie centrum handlowe na kilka dni zamieni się w miejsce pełne magii i niespodzianek. W  dniach 6-11 lutego br. galeria przygotowała dla młodszych i starszych gości wiele atrakcji. W bajkowym tygodniu pojawią się bohaterowie znanych i uwielbianych bajek, takich jak Kopciuszek, czy Aladyn.

Co czeka odwiedzających CH Focus w tym czasie? Słodki Domek oraz bezpłatne warsztaty dekorowania pierników dla dzieci. W spektakularnym Pałacu Aladyna będzie szansa spotkać Dżina, a magiczna lampa wysłucha wszystkich życzeń. Bezpłatna wystawa to okazja, aby zobaczyć, jak wygląda latający dywan, a co więcej, nie zabraknie okazji, aby zrobić sobie na nim zdjęcie. W tym magicznym świecie bajek będzie czekać też Karoca Kopciuszka oraz słoń z księgi Tysiąca i jednej nocy.

Dzieci uwielbiają bajkowe postacie, dlatego z myślą o nich przygotowaliśmy wiele niespodzianek, które umilą im ferie zimowe spędzone w mieście. Za sprawą bajkowej scenerii będą mogły przenieść się do magicznego świata znanego z ekranów kin i telewizorów. Aladyn, magiczny Dżin czy Kopciuszek to postacie dobrze znane także starszym dzieciom oraz rodzicom, co gwarantuje świetną zabawę również dla nich. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego centrum handlowego w tym czasie, dzięki czemu każdy będzie mógł na chwilę oderwać się od codziennych spraw – mówi Gregory Pertus dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.  

Bajkowe ferie będą odbywać się w centrum handlowym Focus w Bydgoszczy w dniach 6-11 lutego br. w godzinach 10:00 – 18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji nt. planowanych atrakcji znajduje się na stronie internetowej: https://focusbydgoszcz.pl/.

Źródło: NewSeria

Author: Blogiant

Dodaj komentarz