Wygodnie kupuj w delio i wygraj Thermomix

Supermarket online delio startuje z loterią, która ma szansę rozszerzyć grono nowych klientów. Do wygrania są bowiem m.in. trzy urządzenia Thermomix TM6, których losowanie odbędzie się 15 lutego 2023 r. Organizatorem loterii jest JET Sp. z o.o. Każdy zakup to większa szansa na wygraną wielofunkcyjnego urządzenia kuchennego, a także na nagrodę drugiego stopnia, którą są kupony rabatowe na kolejne zakupy w supermarkecie online delio. Tych jest aż 120 i będą losowane co tydzień, począwszy od 25 stycznia 2023 r. Użytkownicy mają czas na rejestrację w loterii do 12 lutego 2023 r.

W najnowszej loterii prowadzonej w ramach supermarketu online delio na klientów czekają trzy urządzenia Thermomix TM6. Jest to najnowsza wersja sprzętu, który pokochały setki tysięcy osób w Polsce. Połączenie zakupów w delio i gotowania za pomocą wielofunkcyjnego urządzenia to zachęta, by zarówno wygodnie kupować, jak i gotować. To przede wszystkim oszczędność czasu, ale także doskonała okazja do zmiany nawyków. Zarówno tych związanych z planowaniem codziennych zakupów, jak i z przygotowywaniem posiłków.

Jak wygrać Thermomix w loterii delio?

Jak wygrać Thermomix? Nic prostszego! Należy przede wszystkim zrobić zakupy do domu w delio. Przecież lodówka nie wypełni się sama. Użytkownik zyskuje przy tym szansę na zdobycie wielofunkcyjnego urządzenia kuchennego i kodów na dalsze zakupy. W tym celu należy wejść na stronę internetową delio i zrobić zakupy za minimum 80 zł. W następnej kolejności wystarczy zarejestrować swoje zakupy na loteriadelio.pl. Warto pamiętać, że im więcej zarejestrowanych zakupów, tym większe szanse na główną nagrodę! Dodatkowo kupujący zyskuje więcej możliwości na zdobycie kuponu rabatowego o wysokości 100 zł (przy zakupach za minimum 120 zł). Losowania kuponów będą odbywały się co tydzień, aż do finału całej akcji, który będzie miał miejsce 15 lutego 2023 r. delio rozda w sumie aż 120 kuponów.

delio – Twój asystent w codziennych obowiązkach

delio jest dostępne w Polsce od marca minionego roku. W tym czasie supermarket online najpierw otworzył się na mieszkańców Warszawy, a następnie Konstancina oraz Piaseczna. Jako kolejni z usług internetowego sklepu zaczęli korzystać mieszkańcy Krakowa i Gdańska. Wyróżnikiem usługi jest szybka dostawa, bowiem kurier z zamówionymi produktami może przyjechać już tego samego dnia o wybranej przez klienta godzinie. Ponadto dzięki modelowi dostaw na rano delio jest obecne również w wielu mniejszych i większych miejscowościach w całej Polsce.

Źródło: NewSeria

Author: Blogiant

Dodaj komentarz