Szuflady 4.0 w kuchniach ZAJC

Organizery zaprojektował Patryk Zajc, natomiast wykonują je doświadczeni rzemieślnicy w sposób nieosiągalny dla najlepszych maszyn. Firma ZAJC oferuje kilka modeli organizerów, wszystkie w całości lub w większości powstają z drewna.

Całkowitą swobodę kształtowania podziałów daje model składający się z dębowej podstawy z długimi żłobieniami lub okrągłymi otworami. W tych miejscach wsuwamy różnej długości stalowe przegródki lub drewniane kołki. Dzięki nim możemy dopasowywać podziały do aktualnie przechowywanych naczyń i akcesoriów. 

Inną propozycją są indywidualnie zamawiane i konfigurowane modele z drewna dębowego lub sklejki w kolorze naturalnym (jasnym lub ciemnym) oraz w kolorze orzecha. 

Ustalony na etapie projektowym układ przestrzeni organizerów gwarantuje, że wszystkie przybory kuchenne znajdą w nich swoje miejsce. I to nie tylko te typowe, jak sztućce, otwieracze do wina, łyżki wazowe, noże do pizzy czy do serów. Przewidzieć tu można także miejsce na niewielką wagę kuchenną lub toster. Wyposażenie szuflad staje się coraz bardziej sprytne i spersonalizowane. Co ciekawe, powiększa się również lista urządzeń chowanych w szufladzie, do których niedawno dołączył blender. 

Wszystkie nowatorskie pomysły zastosowane w funkcjonalnych i eleganckich organizerach zmieniają wnętrza szuflad. W nowej odsłonie stają się one wielofunkcyjnymi schowkami kuchennymi. Szufladami 4.0. www.zajc.p

Źródło: NewSeria

Author: Blogiant

Dodaj komentarz