Rekordowa sprzedaż „Śląskich Atrakcji” w Europie Centralnej

Europa Centralna świętuje kolejny sukces swojej kampanii „Śląskie Atrakcje”. Pozycjonowanie gliwickiego centrum handlowego jako największego w regionie kompleksu rodzinnej rozrywki wraz z możliwością płatności Bonem Turystycznym, przyniosło rekordowe wyniki w trakcie ferii zimowych. Największa w historii sprzedaż odnotowana przez wszystkich najemców, czy ponad stukrotny wzrost obrotów, to tylko niektóre z osiągnięć, jakimi może pochwalić się centrum.

Europa Centralna w Gliwicach jest pierwszym centrum handlowym, które wprowadziło dla swoich klientów możliwość płatności Bonem Turystycznym. To innowacyjne na skalę całej branży retail rozwiązanie, jest częścią kampanii „Śląskie Atrakcje”, pozycjonującej centrum jako jeden z największych na Śląsku kompleksów rozrywkowych.

Podczas ferii zimowych Europa Centralna wprowadziła dodatkowe działania promujące swoją ofertę rozrywkową, pod hasłem „Centralnie Fajne Ferie”, zapraszając mieszkańców Śląska do spędzenia czasu wolnego, w dostępnych na terenie obiektu atrakcjach. Teraz centrum podsumowuje wyniki kampanii i zdecydowanie ma się czym pochwalić.

Przez dwa tygodnie najemcy rozrywkowi sprzedali 53 tys. biletów, co jest fantastycznym wynikiem, jeśli chodzi o atrakcje indoor’owe. Inne rekordowe efekty, które osiągnęliśmy pozwalają nam myśleć o całej kampanii jako sukcesie i pokazują dalsze możliwości rozwoju. Bardzo cieszy nas fakt, że wszyscy najemcy jednogłośnie dostrzegają efekt synergii wynikający z szerokiej oferty rozrywkowo-edukacyjnej centrum” – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektorka centrum handlowego Europa Centralna.

Wzmożona frekwencja w trakcie ferii przełożyła się na liczby.  Wszyscy najemcy osiągnęli miesięczny rekord sprzedaży w swojej historii w Europie Centralnej, a niektórzy nawet rekord sprzedaży w całej działalności firmy, wśród wszystkich swoich lokalizacji. Ponadto najemcy zadeklarowali ponad 100-krotny wzrost obrotów w tym czasie. Dane te są jednoznacznym potwierdzeniem dla Europy Centralnej, że część rozrywkowa jest jej siłą napędową.

Centrum swoje sukcesy zawdzięczać może z pewnością sprawnemu zarządcy. Sierra Balmain doskonale odnajduje się we wdrażaniu nieszablonowych rozwiązań. Strategia rozbudowywania oferty o coraz to nowsze formy rozrywki i oferowania ciekawych propozycji rodzinnego spędzenia czasu mieszkańcom Gliwic, przynosi wymierne efekty.

Warto przypomnieć, że za projekt „Śląskie Atrakcje” oraz wdrożenie płatności Bonem Turystycznym Sierra Balmain otrzymała złotą nagrodę PRCH Retail Awards w kategorii „Kampania Wizerunkowa Roku 2022”, zaś Funzeum, będące największą wystawą złudzeń świetlnych i optycznych w Polsce, zostało uznane Top atrakcją Śląska 2022.

Źródło: NewSeria

Author: Blogiant

Dodaj komentarz