Mieszkaniowy Dzień Otwarty w Grupie Murapol już w najbliższą sobotę!

Luty dobiega końca – to także ostatnie dni aktualnej promocji w Grupie Murapol. Spotkanie z doradcą w biurze sprzedaży to zatem doskonały moment, by złapać okazję mieszkaniową! Na zakupie nowego lokalu z puli promocyjnej można zaoszczędzić nawet 188 tys. zł! Wybierając mieszkanie objęte akcją specjalną klient otrzyma w cenie m.in. rabat, smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.

Bydgoszcz, Gdańsk, Gliwice, Kraków, Łódź, Poznań, Siewierz, Sosnowiec, Toruń, Tychy, Warszawa, Wieliczka oraz Wrocław – to miasta, w których dostępna jest lutowa promocja Grupy Murapol. Pula lokali z atrakcyjnymi pakietami bonusów dostępna jest w 20 inwestycjach z aktualnej oferty dewelopera.

– Luty nie trwa długo, a więc i lutowe okazje mieszkaniowe szybko przemijają, dlatego serdecznie zapraszamy na spotkanie z naszymi doradcami wszystkich, którzy zastanawiają się nad zakupem nowego lokalu. Pula 183 mieszkań w promocji to spory wybór lokali pod względem lokalizacji, układu, pakietów bonusów i innowacyjnych udogodnień, jakie wyróżniają nasze inwestycje. Klienci mogą wybierać z szerokiej oferty metraży, od kawalerek po lokale 4-pokojowe. W standardzie naszych mieszkań znajduje się pakiet antysmogowy, chroniący wnętrza przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, a także alergenami, pyłkami i kurzem. Z kolei zamontowana w budynkach instalacja pod Home Management System pozwala lokatorom korzystać z rozwiązań inteligentnego domu. Murapol Appartme umożliwia zdalne – za pomocą aplikacji mobilnej – oraz manualne – przy wykorzystaniu tzw. funkcji hotelowej, zarządzanie mediami. To z kolei przekłada się na oszczędności, np. w zużyciu energii sięgające nawet 29% w skali roku. Na terenie wybranych osiedli instalujemy również stacje ładowania pojazdów elektrycznych czy wygodne stojaki dla fanów jednośladów. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Mieszkaniowy Dzień Otwarty odbędzie się już w najbliższą sobotę. Doradcy będą czekali na klientów w biurach sprzedaży od godz. 9:00 do 14:00. Aby poznać pulę lokali objętych promocją wystarczy wejść na stronę internetową dedykowaną kampanii i wypełnić formularz kontaktowy.

Źródło: NewSeria

Author: Blogiant

Dodaj komentarz