Image Power dziś opublikuje Prolog do Cruise Ship Manager

W najbliższych tygodniach na platformie Steam zadebiutuje Cruise Ship Manager – najnowszy tytuł z portfolio produkcyjno-wydawniczego Image Power, spółki należącej do Grupy PlayWay. Gra
oferuje możliwość zarządzania swoim własnym luksusowym statkiem wycieczkowym. Dziś gracze otrzymają przedsmak tego, czego mogą spodziewać się w pełnej wersji produkcji, dzięki udostępnionemu o godz. 17:00 Prologowi na platformie Steam. W najbliższych planach wydawniczych Image Power są jeszcze dwa kolejne autorskie tytuły. W czerwcu w ramach wydarzenia Steam Next Fest w ręce graczy trafi demo największej dotychczas produkcji Studia – Haunted House Renovator.

– Cruise Ship Manager to nasza pierwsza tegoroczna propozycja. Gracz wypłynie na odwzorowane przez nas Morze Śródziemne na wiele ciekawych rejsów, wcielając się w rolę właściciela luksusowego statku wycieczkowego. Pełna wersja tytułu trafi do sklepu Steam w najbliższych tygodniach. Dokładny termin premiery wyznaczymy po ustaleniu najkorzystniejszego okienka wydawniczego. Natomiast od dzisiejszego po południa gracze mogą zapoznać się z tajnikami tej produkcji, dzięki darmowemu Prologowi Cruise Ship Manager: PrologueMaiden Voyage. – powiedział Marcin Zaleński, Prezes Zarządu Image Power S.A. – To doskonała okazja do poważnej oceny zawartości gry przez użytkowników. Wszelkie ewentualne sugestie zmian weźmiemy pod uwagę, aby finalny produkt zapewnił graczom jak najlepsze doznania z rozgrywki – dodał.

W Cruise Ship Manager gracze podejmują wyzwanie zarządzania statkiem wycieczkowym pływającym po zalanym słońcem, nostalgicznym Morzu Śródziemnym. Muszą dbać o jego dobry stan i jakość
oferowanych usług, by móc sprzedawać bilety najbogatszym z pasażerów. W ramach rejsu przyporządkowują członków załogi do zadań i utrzymują wysokie morale. Gracze sami tworzą układ pomieszczeń swojego statku i dobierają rodzaje udogodnień oferowanych na pokładzie. Utrzymując dobrą cenę oraz satysfakcję pasażerów, będą w stanie szybko zapewnić sobie wysoką reputację, a za tym równie wysokie zyski.

Cruise Ship Manager nie jest jedyną tegoroczną propozycją od Image Power. W okolicach drugiej połowy marca Spółka planuje wstępnie premierę Creature Lab. Na początku drugiego kwartału na rynek trafić ma Offroad Mechanic Simulator – produkcja nawiązująca założeniami i rozgrywką do hitowej serii Mechanic Simulator od PlayWay.

Na tych tytułach nie kończą się jednak plany Image Power na 2023 rok. Podczas letniej edycji Steam Next Fest zapowiedzianej na czerwiec bieżącego roku zadebiutuje demo największej jak do tej pory produkcji Spółki – Haunted House Renovator. Produkcja jest nietypową grą symulacyjną prezentowaną z perspektywy pierwszej osoby, w  której gracze podejmą się zadania renowacji nawiedzonych domów. Jeden z głównych akcjonariuszy spółki, PlayWay S.A. , zapewnił dofinansowanie wersji demonstracyjnej projektu w kwocie 250 tysięcy PLN netto.

zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Liczymy, że dzięki oryginalnej idei nasz produkt stanie się nie tylko globalnym hitem, ale także otworzy nowy rozdział na rodzimym rynku gier. Pokładamy w tym tytule duże nadzieje. Chcielibyśmy, żeby był to evergreen, który osiągnie sukces pokroju hitowego House Flippera – wyjaśnił Marcin Zaleński.

Zgodnie z założonymi planami rozwoju Image Power planuje pozyskanie dodatkowego kapitału na rozwój poprzez przeprowadzenie emisji akcji serii F. Akcje zostaną zaoferowane w trybie subskrypcji prywatnej i skierowane do mniej niż 150 osób. Rada Nadzorcza spółki wyraziła zgodę na wyłączenie prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy w całości w odniesieniu do akcji zwykłych na okaziciela serii F.

Karta Steam Prologu:

https://store.steampowered.com/app/2251420/Cruise_Ship_Manager_Prologue__Maiden_Voyage/

***

O Spółce:

Image Power powstało w 2012 roku, w ramach pierwszej w Polsce szkoły concept artu – Potęga Obrazu. W 2019 roku Image Power, już jako Spółka Akcyjna, rozszerzyło profil działalności o produkcję oraz wydawanie gier wideo. Od tego czasu podmiot współpracuje z PlayWay S.A., wiodącym producentem i wydawcą gier komputerowych, notowanym na głównym rynku GPW w Warszawie. Współzałożycielem Image Power S.A. jest Marcin Zaleński, obecnie główny akcjonariusz Spółki oraz Prezes Zarządu. Specjalizacją Studia są gry z gatunku symulatorów. Produkty Image Power S.A. są sprzedawane na całym świecie w modelu dystrybucji cyfrowej. W planach firmy jest dywersyfikacja portfolia o projekty o coraz wyższych budżetach (A+). 

Od kwietnia 2021 roku akcje Image Power S.A. są notowane na rynku NewConnect. 

Źródło: NewSeria

Author: Blogiant

Dodaj komentarz