Wielki powrót Milky Way Crispy Rolls®

Jest to ciekawa propozycja produktowa w segmencie wafli oraz alternatywa dla ich klasycznej formy. Milky Way Crispy Rolls® idealnie nadaje się do ekspozycji w strefie kas. Jest to ciekawa propozycja produktowa w segmencie wafli oraz alternatywa dla ich klasycznej formy. Milky Way Crispy Rolls® idealnie nadaje się do ekspozycji w strefie kas.

Kosmicznie lekki i kosmicznie chrupiący – taki właśnie jest Milky Way Crispy Rolls®. Produkt ponownie pojawi się na sklepowych półkach w marcu.

Milky Way® to marka ciesząca się szczególną popularnością dzięki lekkiej teksturze i subtelnemu, mlecznemu smakowi. Firma Mars Polska postanowiła ponownie rozszerzyć swoją ofertę o wariant Milky Way Crispy Rolls®, który pojawi się w portfolio obok kultowych batoników Milky Way® oraz gwiazdek Milky Way Magic Stars®.

Milky Way Crispy Rolls® to delikatne, mleczne nadzienie zamknięte w chrupiącym wafelku, oblane rozpływającą się mleczną czekoladą. To wyjątkowe połączenie sprawia, że znanego, charakterystycznego smaku marki Milky Way® możemy doświadczać na zupełnie nowym, chrupiącym poziomie. W opakowaniu Milky Way Crispy Rolls® znajdują się dwie porcje produktu, a każda to tylko 58 kalorii.

Jest to ciekawa propozycja produktowa w segmencie wafli oraz alternatywa dla ich klasycznej formy. Milky Way Crispy Rolls® idealnie nadaje się do ekspozycji w strefie kas.

Źródło: NewSeria

Author: Blogiant

Dodaj komentarz