Dołącz do drużyny smoka MSI i przedłuż gwarancję swojego laptopa!

Dołącz do drużyny smoka MSI i przedłuż gwarancję swojego laptopa!

Daj się ponieść wiosennemu szaleństwu, wybierz laptopa od MSI i zyskaj rok dodatkowej gwarancji i gadżety o łącznej wartości 1 000 zł.

MSI, czołowy producent sprzętu komputerowego, zaprezentował w tym roku najnowszą linię laptopów wyposażonych w karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 40 oraz procesory Intel® Core™ HX 13. generacji. Wśród zaprezentowanych urządzeń znalazły się m.in. gamingowe jednostki Titan GT77HX 13V, Raider GE78HX 13V oraz Vector GP77 13V. Najnowsze laptopy wykorzystują architekturę NVIDIA Ada Lovelance, która w znaczącym stopniu wpływa na osiągi i sprawność energetyczną. Z kolei procesory Intela 13. generacji, za sprawą większej liczby rdzeni i przyspieszeniu częstotliwości pracy w trybie turbo, zdecydowanie zwiększają wydajność pracy.

MSI wystartowało z nową promocją – ”Dołącz do drużyny smoka”, której ambasadorką jest polska aktorka i influencerka – Klaudia Halejcio. Osoby, które zdecydują się na zakup sprzętu MSI mogą liczyć na rok dodatkowej gwarancji oraz cenne gadżety marki. Łączna wartość nagród może osiągnąć nawet 1 000 zł. Do zgarnięcia są m.in. słuchawki, myszki, torby oraz plecaki. Promocją objęte są wybrane modele laptopów MSI, w tym wcześniej wspomniane najnowsze gamingowe urządzenia z serii Titan, Raider oraz Vector, jak również notebooki z rodziny Business and Productivity. Wśród nich znajdziemy takie ciekawe propozycje jak Summit E14 Flip Evo z ekranem odchylanym w zakresie 360°, wyjątkowo lekki Prestige 15 czy wszechstronny do pracy biurowej i nauki Modern 14. Aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować swój nowo zakupiony produkt na stronie MSI w czasie trwania promocji czyli do 29 marca. Więcej szczegółów na dedykowanej stronie oraz w regulaminie.

https://pl.msi.com/Promotion/dolacz-do-druzyny-smoka/nb

Dodatkowo MSI z okazji premiery swoich najnowszych gamingowych laptopów z kartami graficznymi z serii NVIDIA GeForce RTX 40 zorganizowało akcję promocyjną, w której rozdaje doładowania do platformy Steam. Zgarnąć można kody o łącznej wartości nawet 100$! Promocja trwa do 30 kwietnia, a więcej szczegółów można znaleźć tutaj.

https://pl.msi.com/Landing/2023-13thGen-Review/nb

Przydatne linki

MSI – oficjalna strona: http://pl.msi.com/

MSI – Twitch: https://www.twitch.tv/msigaming

MSI – Facebook: https://www.facebook.com/MSIGamingPoland

MSI – LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/msi-polska

MSI – Instagram: https://www.instagram.com/msigaming_poland/

MSI – YouTube: https://www.youtube.com/@MSIGamingPoland

MSI – Twitter: https://twitter.com/msi_polska

Subskrybuj kanały RSS MSI za pośrednictwem strony https://www.msi.com/rss aby otrzymywać wiadomości o wydarzeniach i produktach MSI w czasie rzeczywistym.

O MSI:

Celem firmy MSI, jako światowego lidera w dziedzinie projektowania sprzętu komputerowego dla graczy jest to, aby marka ta stała się najbardziej godnym zaufania partnerem w grach i e-Sporcie.  Jesteśmy wierni swoim zasadom związanym z przygotowywaniem przełomowych projektów, dążeniu do doskonałości i opracowywaniu innowacji technologicznych. Dzięki temu, że ciągle podnosimy technologiczną poprzeczkę, udało się nam być wielokrotnie prekursorem ustalającym nowe przemysłowe standardy. Ta determinacja w przekraczaniu dotychczasowych gamingowych barier sprawiła, że MSI stała się marką, którą określić można hasłem „True Gaming”, a której to gamingowy duch zanany jest w całej branży! Aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach proszę odwiedzić naszą stronę http://pl.msi.com

Źródło: NewSeria

Author: Blogiant

Dodaj komentarz