FORUM i GALA WOMAN POWER 2023 – kobiety wizjonerki

28 kwietnia 2023 r. Hotel Hilton, Warszawa 

Mamy przyjemność poinformować, że redakcja międzynarodowego magazynu CEOWORLD zdecydowała się zorganizować dn. 28 kwietnia 2023 r. w warszawskim hotelu Hilton II edycję NIEZWYKŁEGO WYDARZENIA DLA KOBIET FORUM I GALI WOMAN POWER 2023 -kobiety wizjonerki pod patronatem medialnym magazynu VIVA.

To cykliczne wydarzenie o charakterze edukacyjno-kulturalnym skierowane do szerokiego grona uczestników: kobiet i mężczyzn jednakże skupiamy się tu na tworzeniu kręgów kobiecej mocy i kobiecego wsparcia w życiu i biznesie.

Organizowane jako event 1-dniowy,  podczas którego zaplanowane są panele dyskusyjne, wywiady indywidualne, konwersacje z uczestnikami wydarzenia, rozmowy z liderkami gotowymi podzielić się wiedzą i doświadczeniem targi wystawców, budowanie społeczności osób, które pomogą w rozwoju biznesu, występy rozrywkowe, koncerty, licytacje charytatywne oraz wieczorna uroczysta GALA jako zwieńczenie wydarzenia.

Podczas Forum i wieczornej uroczystej Gali porozmawiamy głównie w kobiecym gronie o tym, jak kobiety inwestują, jak można zwiększyć ich dostęp do stanowisk kierowniczych w branży nie tylko modowej, kulinarnej, estetycznej, ale też technologicznej, co się zmieniło od naszego ostatniego spotkania i jakie mamy możliwości doskonalenia. 

Skupimy się na rosnącej sile kobiet we wszystkich obszarach, tak biznesu, jak i samego życia. Będziemy mieć panel CUD o znalezieniu harmonii między ciałem, umysłem i duszą, ponadto panele kobiety w biznesie i kobiety wizjonerki. Zaprosimy ekspertów i ekspertki.

Forum i Gala będzie niepowtarzalną okazją do wspierania i dzielenia się wizją podniesienia rangi pracowitych, przedsiębiorczych oraz odważnych kobiet. 

Po raz drugi przyznamy nagrodę Top Woman in Power 2023, Top Woman’s Brand, Top Polish Brand i Ambasadora Kobiet, prestiżowe wyróżnienia za osiągnięcia i potwierdzenie sukcesu w biznesie, która oferuje możliwości marketingowe i PR, a także zwiększy wiarygodność nagrodzonych oraz ich pozycję w oczach współpracowników i klientów. 

Spotkania i dyskusje prowadzone będą podczas Forum i Gali w zaplanowanych panelach dyskusyjnych: CIAŁO, UMYSŁ, DUSZA oraz Kobiety-Wizjonerki i Kobiety w biznesie, a ich ambasadorkami oraz gośćmi specjalnymi będą znamienite osobistości świata mediów i biznesu.

Forum poprowadzi Zygmunt Chajzer i dr Milena Gołda. Do uczestnictwa zostały zaproszone o potwierdziły udział Joanna Krupa i Doda. Czekamy na odpowiedz od Igi Świątek, Ewy Minge, Kayah, Ewy Chodakowskiej i Jolanty Kwaśniewskiej etc.

Na części charytatywnej  Gali będziemy wspierać fundacje promująca badania na raka piersi oraz młodych mistrzów w pływaniu Krzysia i Zbysia Walerych.

To spotkanie dla kobiet z całej Polski ale lecą także  do nas goście z Miami, Nowego Jorku, Londynu czy Belgii.

Dzięki temu wydarzeniu nie tylko nawiążesz ciekawe kontakty ale także możesz zbudować swoją markę osobistą i firmową.

Zbieramy kandydatury w konkursie Top Woman in Power 2023 i Top Woman’s Brand do 25 marca.

Czekamy na kandydatury na maila: mg@magpressagency.com lub przez formularz na stronie. 

Oto link do wydarzenia

Forum i Gala WOMAN POWER 28 kwietnia 2023r.

Kup bilet lub pakiet promocji z rabatem 50% już dziś. Tylko do 15 marca z okazji dnia kobiet.http://forumbiznesu.waw.pl/kup-bilet/

Dołącz do kobiet, które mają moc!

Źródło: NewSeria

Author: Blogiant

Dodaj komentarz