Poznaj limitowaną edycję przysmaków od M&M’s®!

Z myślą o Wielkanocy Mars Wrigley przygotował limitowaną ofertę produktów kultowej marki M&M’s®. Wyglądem i formą z pewnością zainspirują one chwile codziennego szczęścia w tym wyjątkowym okresie. Produkty doskonale sprawdzą się jako słodkie przekąski do dzielenia się z bliskimi oraz jako element kolorowych świątecznych dekoracji.

Na sklepowych półkach można już znaleźć M&M’s Speckled Eggs – jajeczka z czekolady pokryte nakrapianą skorupką. Dzięki pastelowym, wiosennym barwom doskonale wpasowują się w klimat Świąt oraz popularny od kilku lat trend dekoracyjny. Produkty dostępne są w dwóch wariantach opakowań: 45g oraz 80g.

Nie zabrakło także M&M’s Choco Moulded Eggs, czyli czekoladowych jajeczek z zatopionymi w środku kolorowymi drażetkami M&M’s®. Każde jajeczko z paczki zapakowane jest pojedynczo, dzięki czemu można ich użyć np. jako dekoracji wielkanocnego koszyczka. Co więcej, świetnie sprawdzą się podczas świątecznej zabawy w poszukiwanie jajek, która z roku na rok zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Produkt dostępny jest w opakowaniu 70g.

Dodatkowo, w tegorocznej ofercie świątecznej pojawiły się dwa nowe produkty – czekoladowe figurki wypełnione małymi drażetkami M&M’s®. Ich forma inspirowana jest tradycją wielkanocnego zajączka. Przysmak dostępny jest w dwóch zabawnych wzorach – z kurczątkiem oraz właśnie z zajączkiem.

Produkty M&M’s® z wielkanocnej edycji limitowanej są już dostępne w szerokiej dystrybucji. Dodatkowo, w wybranych sklepach w okresie przedświątecznym pojawią się specjalne, wielkanocne ekspozycje marki.

Źródło: NewSeria

Author: Blogiant

Dodaj komentarz