Zawsze w dobrym świetle. Wybierz oświetlenie do swego wnętrza z Luminosferą

Kinkiety czy żyrandol? Nowoczesne czy klasyczne? Z ciepłą czy zimną barwą światła? To pytania, które często zadajemy sobie przed wyborem oświetlenia do wnętrz. Na wszystkie nasze wątpliwości odpowiedzą eksperci z salonu Luminosfera, gdzie na ponad 800 mkw odnajdziemy ekspozycje oświetlenia na każdą kieszeń.

Wybór oświetlenia do wnętrz wcale nie jest taką prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto choć raz zmierzył się z tym wyzwaniem. I nie chodzi tu jedynie o wybór konkretnych modeli lamp, które wpiszą się w stylistykę pomieszczenia, ale też szereg kwestii technicznych. Dlatego wybierając oświetlenie do domu najlepiej zaufać specjalistom z wieloletnim doświadczeniem, takim jak eksperci z salonu Luminosfera. Oferuje on nie tylko kompleksową obsługę klienta – od doboru oświetlenia, przez realizację zamówienia, aż po jego odbiór i ewentualny montaż. Profesjonalne biuro projektowe, funkcjonujące w ramach salonu, zajmie się także wszelkimi obliczeniami i ustalonymi normami w doborze właściwego oświetlenia.

Pełen profesjonalizm, który wyróżnia salon Luminosfera idzie w parze w bogatą ofertą oświetlenia. Na jego imponującej powierzchni odnajdziemy ekspozycje polskich i zagranicznych marek. Stąd obok ikon światowego designu, takich jak Fontana Arte, Martinelli Luce, Flos, czy Oluce, znajdziemy też marki niszowe oraz popularnych producentów oświetlenia z rodzimego rynku. Podążając za aktualnymi trendami, salon ciągle bowiem poszerza swój asortyment o takie marki jak np. Vibia, Lasvit, Armoas, Aqorm, Labra i New Works, Lee Broom, Forestier, czy Marset.

Tak bogata oferta przekłada się również na różnorodność stylistyczną. Znajdziemy tu rozwiązania do wnętrz nowoczesnych, klasycznych, loftowych, a nawet retro. Od tradycyjnych kryształowych żyrandoli, przez ikony europejskiego designu lat 50-tych i 60-tych, po tegoroczne nowości, polski design i oświetlenie architektoniczne. Dodatkowo bogata oferta, obejmująca szeroki asortyment, zróżnicowana jest także cenowo. Dzięki temu, każdy odnajdzie tu wymarzone oświetlenie w budżecie, którym dysponuje. Luminosfera wychodzi bowiem naprzeciw różnorodności gustów i upodobań, umożliwiając pełną personalizację wnętrza. Co więcej, dostarcza także oświetlenie architektoniczne dedykowane do przestrzeni publicznych. W portfolio salonu odnajdziemy tak spektakularne realizacje, jak pomnik Chopina w Łazienkach, ale też pięknie doświetlone fasady zabytkowych budynków, szkół i przedszkoli.

To jednak nie wszystko. W salonie marki znajdziemy również niezbędny osprzęt oświetleniowy oraz systemy inteligentnego zarządzania oświetleniem, które pozwalają efektywnie zarządzać światłem w całym domu przez tablet czy smartfon. Wszystko to po to, by zagwarantować profesjonalnie i kompleksowo usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Luminosfery: https://luminosfera.pl

Źródło: NewSeria

Author: Blogiant

Dodaj komentarz