Victoria Dom oferuje mieszkania pod najem z gwarantowanym zyskiem

Inwestycje w nieruchomości pod wynajem to wciąż dobry sposób na bezpieczne lokowanie oszczędności. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Victoria Dom oferuje program inwestycyjny z gwarantowanym zyskiem 7,5% rocznie. Dotyczy to wszystkich inwestycji dewelopera w Warszawie i Krakowie.

Przy wysokiej inflacji i nieprzewidywalnej sytuacji globalnej, kupno mieszkania z przeznaczeniem na wynajem jest wciąż bezpiecznym i rentownym sposobem na zabezpieczenie oszczędności. W różnym zakresie potwierdzają to badania preferencji potencjalnych inwestorów. Wśród najpopularniejszych inwestycyjnych wyborów Polaków od lat królują lokaty bankowe, kruszce, obligacje skarbowe i nieruchomości. Według Assay Index 2022 aż 58% Polaków wskazuje właśnie nieruchomości jako najkorzystniejszą formę inwestowania. W tych preferencjach przegrywają nawet najbardziej tradycyjne złoto i inne metale szlachetne (34% wyborów) oraz waluty – tylko 12% wskazań.

Najem mieszkań wciąż w górę

W 2022 roku odnotowano rekordowy wzrost cen najmu, w ciągu kilku miesięcy w niektórych miastach nawet o 20-30%. Szybkiemu rozwojowi tego rynku sprzyja przede wszystkim znaczne ograniczenie dostępności kredytów hipotecznych na własne mieszkanie –  mówi Ewa Rathe-Głowacka, dyrektor marketingu Victorii Dom. Według ekspertów Otodom średnia cena wynajmu mieszkania w Polsce w styczniu 2022 r. wynosiła 2 242,50 zł. Natomiast rok później najemcy musieli zapłacić średnio o ponad 28% więcej, w tym w Krakowie o ponad 36%, a w Warszawie o 22%. – Program Inwestycyjny poszerzający ofertę Victorii Dom był dla nas oczywistym krokiem. Nasze funkcjonalne mieszkania w Warszawie i Krakowie, z przemyślanym wykorzystaniem każdego metra powierzchni są atrakcyjne dla kupujących lokale na własność, ale także doskonale spełniają funkcję lokali pod wynajem – wyjaśnia Ewa Rathe-Głowacka. 

Pomoc ekspertów i gwarantowany przychód

Program inwestycyjny to gwarancja pomocy na każdym etapie zarządzania procesem najmu: od zakupu i odbioru mieszkania, przez wykończenie i przygotowanie lokalu do najmu, pozyskanie najemcy oraz zapewnienie nieprzerwanego najmu i pomoc we wszystkich aspektach prawnych oraz administracyjnych. Inwestorzy mają przez 2 lata zagwarantowany przychód 7,5% rocznie od wartości zakupu mieszkania. Czynsz z najmu jest wypłacany co miesiąc, niezależnie od koniunktury. – Równie ważne jak zysk jest bezpieczeństwo i wygoda klientów. Eksperci Move Investments zajmują się wszystkimi aspektami technicznymi umowy oraz, oczywiście, samym wynajmem lokali. Bezpieczeństwo inwestorów gwarantuje notarialnie poświadczona własność lokalu – wyjaśnia Ewa Rathe-Głowacka. Więcej informacji na stronie https://www.victoriadom.pl/projekt-inwestycyjny/

***

Victoria Dom to deweloper z 25-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne ułatwienie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. Deweloper oddał do użytku ponad 13 tys. mieszkań i domów. Spółka, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, dwa lata temu rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 7 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie i Lipsku.

Victoria Dom jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług. Victoria Dom była wielokrotnie nagradzana.

Więcej informacji na stronie: www.victoriadom.pl

Źródło: NewSeria

Author: Blogiant

Dodaj komentarz