Creamy rozpoczyna współpracę z Samui SPA

Od kwietnia masaż Kobido jest w tych salonach wykonywany przy pomocy oleju moringa Creamy, który ma dobroczynne działanie dla skóry. Kobido to najskuteczniejszy naturalny sposób liftingu twarzy i najbardziej zaawansowana forma masażu twarzy, która przez swoją złożoność i intensywność technik działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni. Rytuał Japoński to najnowsze połączenie od Samui SPA. Podczas zabiegu Klienci mogą skorzystać zarówno z dobrodziejstwa najnowszych technologii jak i najstarszego masażu świata, który jest obecnie najskuteczniejszym naturalnym sposobem liftingu twarzy. Pomimo upływu lat, to nadal najbardziej zaawansowana technicznie forma masażu twarzy. Przez swoją złożoność i intensywność technik działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni. Od marca masaż Kobido w Samui SPA jest wykonywany olejem moringa od Creamy, które specjalizuje się w sztuce haitańskiej pielęgnacji.

„Z Creamy rozpoczęliśmy współpracę od masażu Kobido, który cieszy się u nas ogromną popularnością. – mówi Zuzanna Spiralska, Dyrektor Zarządzająca Samui SPA Polska- Od dłuższego czasu szukaliśmy partnera do współpracy – zależało nam na takim, z którym będziemy mogli współtworzyć wyjątkowe usługi dla naszych Klientów, bo taka jest nasza strategia działania. Tutaj niebagatelne znaczenie miała sama jakość kosmetyków – chcemy być pewni źródła pochodzenia składników i być przekonani o ich najwyższej skuteczności. Wszystko to znaleźliśmy w Creamy. Ujęło nas również to, że Creamy jest manufakturą, ma własne laboratorium, a historia samej założycielki marki jest bardzo ciekawa i spójna z pozycjonowaniem naszej marki -gdzie chcemy przybliżać Polkom i Polakom najlepsze rytuały pielęgnacyjne z innych zakątków świata. Tutaj wykonujemy masaż kobido olejem moringa pochodzącym z Haiti.”

„Jest nam niezmiernie miło, że wraz z Samui SPA możemy propagować ideę haitańskiego masażu przy pomocy oleju moringa. Sprowadzamy go prosto z Haiti, gdzie do dziś rosną naturalne, dzikie plantacje drzewa moringa. Haitańskie kobiety od wielu pokoleń używają olejów do pielęgnacji ze względu na ich dobroczynne działanie. Chcemy się tą wiedzą dzielić, a masaż czy automasaż to jeden z bardzo ważnych elementów kobiecych karaibskich rytuałów. – mówi Zofia Pinchinat – Witucka, założycielka marki Creamy. -W jednym kosmetyku mamy tak wiele dobrego dla skóry, m.in.: olej moringa posiada doskonałe właściwości oczyszczające, odżywcze, antyoksydacyjne i nawilżające. Ponadto działa przeciwzapalnie, reguluje wydzielanie sebum, łagodzi trądzik oraz wspomaga gojenie ran. chociażby witaminę C, Zawiera także witaminę C, która wspomaga naprawę uszkodzonych komórek skóry a także cytokininy, które przyśpieszają wzrost komórek skórnych i zapobiegają ich niszczeniu oraz aż 36 składników o działaniu przeciwzapalnym. W składzie zawiera cynk i magnez może łagodzić objawy trądziku.

Samui Spa to miejsce stworzone 14 lat temu z pasji do podróży, kultury i kuchni dalekiej Azji – Tajlandii i Indonezji. W tej chwili Samui Spa to 7 lokalizacji: w Warszawie na Ursynowie, Ochocie i w Centrum),  w Poznaniu (na Jeżycach i w Centrum), w Konstancinie-Jeziornie oraz w Łodzi.. W naszych Salonach masują certyfikowane terapeutki z Bali z wieloletnim doświadczeniem oraz Polskie i Ukraińskie fizjoterapeutki.

Creamy to polsko-haitańska marka kosmetyków, której misją jest szerzenie kultury dbania o oczyszczoną, zrównoważoną i odżywioną skórę twarzy. Nierafinowane oleje, sprowadzane między innymi z Haiti, są podstawą opracowanej przez nas ścieżki pielęgnacji. Łączymy naturalne składniki z potwierdzoną naukowo wiedzą, odpowiadając na potrzeby nowoczesnej kobiety, pragnącej zrównoważonej i holistycznej pielęgnacji.

www.samui-spa.pl
www.creamy.pl

Źródło: NewSeria

Author: Blogiant

Dodaj komentarz