Małe mieszkania – duże bonusy w kwietniowej promocji Grupy Murapol

Małe mieszkania najszybciej znikają z oferty rynku pierwotnego. Na ich zakup decydują się nie tylko osoby marzące o pierwszym, własnym „M”, ale też nabywcy inwestycyjni, szukający bezpiecznej przystani dla swoich oszczędności. Grupa Murapol, jeden z czołowych przedstawicieli branży deweloperskiej, rusza z nową akcją promocyjną, która z pewnością pomoże klientom w wyborze niedużego, kompaktowego lokalu. Ofertą specjalną zostało objętych 150 mieszkań o metrażach od 29 mkw. w 12 miastach. Co można zyskać, decydując się na zakup lokalu w ramach kwietniowej kampanii?

Mieszkania z puli promocyjnej dostępne są w ramach 14 inwestycji zlokalizowanych na terenie Bydgoszczy, Gdańska, Gliwic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Siewierza, Sosnowca, Torunia, Tychów, Warszawy i Wrocławia. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z oferty specjalnej dewelopera, mogą liczyć na atrakcyjne pakiety bonusów, w skład których wchodzi rabat w cenie, smart home w wersji premium i nawet 2 miejsca postojowe zewnętrzne lub w hali garażowej. Kupując lokal w kwietniowej promocji można zaoszczędzić nawet 133 tys. zł!

– Jedną z największych zalet zakupu mieszkania o małym metrażu jest z pewnością jego sumaryczna cena. Mniejszy wkład na starcie, oznacza, że więcej pieniędzy można przeznaczyć na wykończenie lokalu. Małe mieszkanie to także niższe koszty utrzymania. Taka powierzchnia wymaga mniej energii elektrycznej do oświetlenia, mniej ciepła do ogrzania czy mniej wody podczas sprzątania. W dobie stale rosnących kosztów życia oraz zmieniającego się podejścia do ochrony środowiska i zasobów naturalnych to dla wielu osób bardzo istotna kwestia. Klientom inwestycyjnym z kolei łatwiej będzie wynająć mieszkanie o niewielkiej powierzchni. Kawalerki i lokale 2- lub 3-pokojowe zazwyczaj nie muszą długo czekać na nowych lokatorów, a takie właśnie przeważają w naszej kwietniowej puli promocyjnej – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Kampania trwa do końca kwietnia, jednak już teraz warto poznać listę lokali objętych promocją, wypełniając formularz na stronie internetowej dewelopera.

Źródło: NewSeria

Author: Blogiant

Dodaj komentarz