Popcorn w kinie przez miesiąc gratis? Tylko teraz w abonamencie Cinema City

Dla tych, którzy kochają filmy bez limitu, tak bardzo jak kinowe przekąski, Cinema City przygotowało niesamowicie smaczną promocję kinową! Każdy, kto do 16 kwietnia przystąpi do programu abonamentowego Cinema City Unlimited będzie mógł odbierać popcorn w kinie zupełnie za darmo, i to przez cały miesiąc! Ze specjalnym kodem nowi posiadacze Unlimited raz dziennie, przez 30 dni, dostaną w prezencie porcję najbardziej lubianej kinowej przekąski. To jeszcze więcej korzyści jedynego w Polsce abonamentu kinowego Unlimited w Cinema City.

Akcja trwa w dniach od 7 do 16 kwietnia 2023 roku i nie wymaga żadnych dodatkowych zgłoszeń. Każdy kto w tych dniach przystąpi do programu Unlimited otrzyma kod na wskazany przy rejestracji adres email. Kod ten upoważnia do odbioru jednego popcornu (1,5l) gratis dziennie, przez 30 dni od jego aktywowania lub do 31 maja 2023 roku. Aby w pełni skorzystać z puli nagród należy aktywować kod najpóźniej 30 kwietnia. Posiadacze kodu odbiorą popcorn okazując aktywną kartę Unlimited oraz bilet na seans odbywający się w danym dniu.

Wszelkie szczegóły promocji dostępne są na stronie www.cinema-city.pl/unlimited

Jakie korzyści daje Unlimited? 

Cinema City Unlimited to pierwszy i jedyny w Polsce kinowy program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów w kinowym fotelu bez limitów, mając do dyspozycji ponad 200 premier każdego roku. Dodatkowo posiadacze karty Unlimited mogą korzystać z rabatów na zakupy w barach i kawiarniach sieci kin oraz uczestniczyć w pokazach przedpremierowych i promocjach tylko dla klubowiczów. Dzięki dedykowanym ofertom dla posiadaczy kart Unlimited, takim jak program „Polecaj Unlimited” czy „Rok filmów za darmo” z bankiem Credit Agricole, członkostwo w programie może być darmowe nawet przez 12 miesięcy. Wszystkie korzyści posiadania abonamentu kinowego Cinema City Unlimited dostępne są na stronie:  https://www.cinema-city.pl/static/pl/pl/unlimited

Źródło: NewSeria

Author: Blogiant

Dodaj komentarz