STORM wprowadza do sprzedaży rowery elektryczne!

Polski producent rowerów STORM poszerza swoją ofertę produktową o rowery elektryczne. Do sprzedaży trafią nowe modele: E-MTB oraz E-trekkingi. Niektóre jednoślady są już dostępne w wybranych punktach sprzedaży w całej Polsce.

Wygodne i szybkie przemieszczanie się

Rower elektryczny może być szybkim i wygodnym środkiem transportu, np. do szkoły, ale sprawdzi się również w przypadku krótkich dystansów, takich jak przejażdżka z rodziną po mieście. Pozwala na osiąganie wyższych prędkości z mniejszym wysiłkiem, dzięki czemu rowerzysta może zaoszczędzić czas i energię podczas podróży. Rowery elektryczne przyciągają zarówno osoby starsze, które mogą mieć trudności z jazdą na tradycyjnym rowerze, jak i te, szukające alternatywnych środków transportu do pracy. Ich ogromną zaletą jest obecność silnika elektrycznego, który zapewnia dodatkową moc, co ułatwia jazdę na trudniejszym terenie, a także pokonywanie większych odległości czy stromych wzniesień.

Cichy środek transportu

Rowery elektryczne są bardzo ciche w porównaniu do pojazdów z silnikami spalinowymi. Przesiadając się na nie, można przyczynić się do zmniejszenia emisji hałasu, co pozytywnie wpłynie na zdrowie i jakość życia mieszkańców w naszej okolicy.  

Oszczędność finansowa

Coraz więcej ludzi szuka ekonomicznych środków transportu, stąd rynkowy popyt na jednoślady elektryczne cały czas rośnie. Choć początkowy koszt zakupu takiego roweru jest wysoki, to korzystanie z niego pozwala na uzyskanie długoterminowych oszczędności. Zamiast płacić za paliwo czy bilety na komunikację publiczną, rower elektryczny jest zasilany energią elektryczną z akumulatora, dzięki czemu jest tańszy w eksploatacji. Ponadto, e-rower może pomóc zaoszczędzić na kosztach parkowania i uniknąć potencjalnych opłat, związanych z utrzymaniem tradycyjnego pojazdu.

Dostępność i różnorodność modeli

Bacznie obserwując rosnące zainteresowanie rowerami z napędem elektrycznym oraz uwzględniając aktualne trendy, postawiliśmy na rowery elektryczne o różnych specyfikacjach i designie. Dzięki temu Klienci będą mieli większą szansę na znalezienie modelu, zgodnego z ich potrzebami oraz preferencjami – wyjaśnia Adam Ziętek, właściciel i założyciel marki STORM.

Wśród nowości STORM znajdują się m.in.:

E-MTB E-Stella 3.0

Specyfikacja:

· Typ: damski

· Korba: Bafang, aluminiowa, 38 T

· Wyświetlacz: Bafang, DP C244.C

· Silnik: Bafang, centralny M310, 250 W

· Bateria: Bafang, 20 Ah, 720 Wh, 36 V

· Kaseta, przerzutka tylna: Shimano

E-trekking E-Diamond Deep 4.0

Specyfikacja:

· Typ: damski

· Korba: Bafang, aluminiowa, 38 T

· Wyświetlacz: Bafang DP E160.C

· Silnik: Bafang, centralny M200, 250 W 

· Bateria: Bafang, 14 Ah, 504 Wh

· Kaseta, przerzutka tylna: Shimano

Jednoślady elektryczne to ekonomiczna forma transportu. Branża rowerowa jest dynamiczna, a inwestowanie w tego typu sprzęt pozwala markom na pozostanie konkurencyjnymi na rynku. Polski producent rowerów STORM cały czas się rozwija i poszukuje nowych rozwiązań, żeby spełniać potrzeby klientów. Ponadto, stawia na jakość, komfort oraz odpowiada na zmieniające się trendy, czego dowodem są wprowadzone przez niego do sprzedaży jednoślady elektryczne.

***

Marka STORM

To jedna z wiodących polskich marek, zajmująca się produkcją i montażem rowerów. Marka pojawiła się na rynku w 2015 roku i do dnia dzisiejszego stała się nr 3 pod względem produkcji i sprzedaży na rynku polskim. Założycielem marki STORM jest Adam Ziętek, który od samego początku aktywnie realizuje plan budowy jednej z najlepszych firm rowerowych.

Marka STORM dostępna jest w ponad 350 punktach dystrybucji, zlokalizowanych w całej Polsce. W portfolio produktowym znajdują się rowery MTB, trekkingowe, crossowe, miejskie oraz dziecięce, dopasowane do potrzeb zarówno kobiet jak i mężczyzn, a także dzieci. W 2023 roku do oferty marki STORM trafiły rowery elektryczne oraz gravele.

Wszystkie rowery marki STORM produkowane są na nowoczesnej linii produkcyjnej, wyposażonej w bardzo dobrej jakości maszyny, służące do montażu rowerów. Do produkcji rowerów używane są komponenty wysokiej jakości. Każdy z wyprodukowanych jednośladów jest dokładnie sprawdzany zaraz po zakończeniu procesu produkcji pod kątem technicznym i jakościowym. Obecnie, zakład produkcyjny posiada moce produkcyjne na poziomie 250 000 szt. rocznie. W ostatnich latach produkcja wynosiła blisko 100 000 szt. rocznie.

Marka STORM została w bieżącym roku doceniona m.in. przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną za inwestycje, jakie Firma zrealizowała w ramach Polskiej Strefy Inwestycyjnej.

Więcej informacji na stronie: www.smstormbikes.com

Author: Blogiant

Dodaj komentarz