Wakacje z golfem w Maroko

W Maroko znajduje się więcej niż 40 pól golfowych, wybór zatem jest bogaty. To godny uwagi wakacyjny kierunek, ponadto dobrze skomunikowany z portami lotniczymi w Polsce i w Europie. Maroko oferuje bezchmurne niebo, przyjemne temperatury przez większość roku, green fees w dobrych cenach i pola golfowe zaprojektowane przez najlepszych międzynarodowych architektów. Ale gra w golfa w Maroku to nie tylko gra – to także dodatkowe nietuzinkowe wrażenia… Od tętniących życiem bazarów i pachnących kwiatami pomarańczy butików, aż po piaszczyste plaże Agadiru!

Wizyta w legendarnym Marrakeszu – najpiękniejsze pola z widokiem na Góry Atlasu

 Maroko szczyci się jednymi z najbardziej urzekających krajobrazów na świecie. W Marrakeszu znajduje się  kilka bardzo dobrych pól golfowych między innymi Al Madeen Gollf Club, uważane za najlepsze pole golfowe w Maroku, zaprojektowany przez znanego amerykańskiego architekta Golfa Kyle’a Philipsa. Znajdują się tu łagodnie toczące się fairwaye, dobrze rozmieszczone bunkry i sporo przeszkód wodnych. Al Maaden posiada podstawowe cechy marokańskiego pola golfowego.To pole golfowe jest niezwykle wymagające i polecane w szczególności dla najbardziej doświadczonych golfistów, jednakże amatorzy też nie będą zawiedzeni.

Wycieczki do Maroka https://carter.eu/blog/wycieczki-do-maroka/ są najbardziej popularne w okresie zimowym i wiosennym, jednak sezon tak naprawdę trwa cały rok.

 27 dołkowe pole Amelkis Golf Club zostało zaprojektowane przez znanego architekta Golfa Cabella B Robinsonai jest jednym ze starszych obiektów golfowych w kraju. Jedną z największych atrakcji tego pola golfowego jest to, że jest położone u podnóża ośnieżonych gór Atlas, dzięki czemu oferuje spektakularne widoki. Golf jest również dość spektakularny, z dojrzałymi palmami, wysokimi trzcinami papirusowymi, hazardami i bunkrami.

Pole golfowe Palmaraie Golf Club zaprojektowane przez Robert Trent Jones, Senior leży  na płaskim terenie, prawie 450 metrów nad poziomem morza. Podczas wakacji golfowych w Maroku powinieneś uwzględnić to piękne pole golfowe w swojej trasie. Zieleń na polu jest niesamowicie bujna i soczysta; zasadzono ta, ponad sto tysięcy drzew, więc miej oko na  piłeczkę golfową. Są tam przeszkody wodne w postaci jezior, są też bunkry i piękne palmy.

Kolejne fenomenalne pole to Fairmont Royal Palm Marrakesh, które łączą luksus przestronności z prostotą i dyskrecją. Na tle podnóża Atlasu i ośnieżonych szczytów 18-dołkowe pole golfowe obejmuje 75 hektarów naturalnej przestrzeni oferując prawdziwe „obcowanie z naturą”. Pole golfowe zaprojektował amerykański architekt Cabell. B. Robinson, który uważnie obserwował środowisko i krajobraz, biorąc pod uwagę rzekę Wadi przepływającą przez ten obszar, każde drzewo i każde wzgórze, łącząc wszystkie kształty i odcienie hojnej natury, aby stworzyć pełen szacunku tor otoczony bugenwillami i oleandry. Ciepłe promienie zachodzącego słońca stanowią ostateczny akcent tego doskonałego obrazu autentycznego Maroka. Fairmont Royal Palm Marrakech został Zwycięzcą Kraju „2020 IAGTO Hotel Experience Award” podczas 20-stej ceremonii rozdania nagród IAGTO w Marrakeszu. Ta prestiżowa nagroda stanowi uznanie ośrodka za najlepsze luksusowe miejsce do gry w golfa w Maroku.

Nasz zespół doradców podroży w CARTER www.carter.eu może polecić najlepsze ośrodki wypoczynkowe, mistrzowskiej klasy pola golfowe, sprawdzić dostępności w hotelach i na polach, zarezerwować zakwaterowanie, zarezerwować tee time, zarezerwować transfery i zorganizować wszelkie dodatki, których możesz potrzebować. Ponadto zapewniamy Ci asystę podczas pobytu w Maroku i ubezpieczenie podróży oraz sprzętu golfowego. Zarezerwuj swoje golfowe wakacje w Maroku już dziś i odkryj magię gry w golfa w jednym z najbardziej czarujących miejsc na świecie!

Pragniesz dowiedzieć się więcej o kulturze, zabytkach i możliwościach gry w golfa w fascynującym Maroku?

Więcej informacji i rezerwacja: 22 392 60 16/17, travel@carter.eu

Inspiracje podróżnicze:

https://carter.eu/blog/ua/

https://carter.eu/polecane-oferty/wycieczki-seszele

https://www.facebook.com/CARTER.LuksusoweWakacje

https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/

Author: Blogiant

Dodaj komentarz