SMMASH: Technologia, Która Sprawia, że Trening Staje Się Przyjemnością

Wieloletni sport, a wraz z nim – hektolitry potu wykapanego na sportowych matach, salach treningowych, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. To wszystko pozwoliło nam przekonać się, z jakimi wyzwaniami walczą uczestnicy (profesjonaliści oraz nowicjusze) różnorodnych dyscyplin sportowych. Nasza eksploracja nie była zbyteczna. Wręcz przeciwnie! Każda z nich została dokładnie zweryfikowana, aby następnie posłużyć do wypracowania, a następnie stworzenia nowoczesnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma rzetelny wpływ na to, jak ćwiczysz oraz jakie wyniki uzyskujesz. Chcesz dowiedzieć się, co determinuje, że produkty SMMASH są nadzwyczajne? Prezentujemy przykłady nowoczesnych rozwiązań, które w nich wykorzystaliśmy. Sprawdź i zadecyduj, czy chcesz zweryfikować ich skuteczność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym silnym sparingu oczywiście wytwarza się pot, a tym samym – uciążliwe „aromaty”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za to zjawisko odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wytwarzane przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią idealną pożywkę.

Jak najbardziej zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego włókna będące w produktach SMMASH, posiadają specjalne łączenia z jonami srebra, co za tym idzie – są naturalnym środkiem dającym możliwość na bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Zastosowane włókna nie tylko normuje temperaturę i sprawnie odprowadzają wilgoć, ale także skutecznie hamują wytwarzanie oraz namnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby zbudować perfekcyjne warunki do ćwiczeń, to znaczy takie, które nie blokują Twoich ruchów,gwarantują idealne “czucie” oraz pełną swobodę, w odzieży SMMASH pożytkujemy się specjalną technologię Nano-Stretch.

Dzięki niej odzież posiada perfekcyjną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), odporność (ponad 2x mocniejsze), a przede wszystkim – właściwie dostosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Właściwa temperatura to jeden z kluczowych czynników, który decyduje o swobodzie, stopniu zmęczenia, a zwłaszcza – rezultat ćwiczeń. Jeśli chcemy w trakcie uprawiania sportu dawać z siebie sto procent – należy troszczyć o to, aby nie posiadała więcej niż 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

W odpowiedzi ponownie pojawia się nasza odzież, oraz – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z tego powodu prawidłowo odprowadza pot skumulowany na skórze, jednocześnie czuwając, aby Twoje mięśnie były suche i o właściwej temperaturze.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zachęcona pajęczą siecią technologia, umożliwiła nam stworzyć włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% wytrzymałe na przetarcia – w porównaniu do klasycznych produktów termoaktywnych.

Każde z grafik są z kolei nanoszone za pomocą nowoczesnej metody – sublimacji nanocząsteczek farby. Taka technika daje możliwość zyskać nawet 40% mocniejsze odcienie, a przede wszystkim – nie zawiera rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z racji tego odzież SMMASH jest bezpieczna i bez problemu może sprzyjać każdemu – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Przekonaj się sam- podczas codziennych treningów lub sportowych turniejach. Zapewniamy, że od razu odkryjesz różnicę, jaką robi SMMASH!

Author: Blogiant

Dodaj komentarz