Yutong gotowa obsłużyć najważniejsze światowe wydarzenie piłkarskie w Katarze

DOHA, Katar, 18 listopada 2022 r. /PRNewswire/ — Yutong Bus („Spółka”), czołowy, światowy producent autobusów elektrycznych, oraz Mowasalat, oficjalny dostawca usług transportowych podczas mundialu, podały szczegóły dotyczące kompleksowej obsługi przewozowej nadchodzących mistrzostw piłki nożnej w Katarze.

Zmagania piłkarskie, które rozpoczną się na Bliskim Wschodzie pod koniec bieżącego miesiąca, obsługiwać będzie 1500 autobusów spółki Yutong. 888 z nich to autobusy elektryczne, które będą obsługiwać przewozy publiczne oraz przewozić z miejsca na miejsce oficjeli, dziennikarzy i kibiców z poszczególnych krajów.

„Spółka pracowała and strategią elektryfikacji przez ostatnie cztery lata, ten projekt jest pierwszym, który realizujemy w jej ramach – powiedziała pani Rafah, przedstawicielka firmy Mowasalat. – Dziękujemy ekipie serwisowej spółki Yutong za wsparcie, jakiego udzielała nam przez ostatnie kilka miesięcy. Z niecierpliwością czekamy, co przyniesie następny miesiąc i kolejne lata”.

Zamówienia na autobusy, które otrzymała spółka Yutong, to największe zamówienia zagraniczne, jakie spółka dotąd zrealizowała oraz kamień milowy dla wkroczenia przez nią na arenę międzynarodową. Aby wraz z partnerami lokalnymi zagwarantować sprawne i zrównoważone połączenia przewozowe, spółka Yutong utworzyła duży, składający się ze 125 osób zespół, który dopilnuje, aby wszystko przebiegało sprawnie podczas wydarzenia.

„Nasza ekipa serwisowa gwarantuje, że nie będzie żadnych awarii, a fani piłki nożnej w Katarze nie będą zgłaszać żadnych skarg – powiedział Gan Shaoying, zastępca dyrektora zarządzającego spółki Yutong Qatar. – 888 e-autobusów spółki Yutong zapewni podczas największego na świecie piłkarskiego wydarzenia ekologiczny transport, a ekipa serwisowa Yutong Qatar jest gotowa zaoferować kibicom z całego świata niezrównane wrażenia z ekologicznej podróży”.

Ekipa serwisowa Yutong Qatar zapewni podczas wydarzenia kompleksową obsługę wszystkich autobusów na wszystkich trasach, dostarczy również części zapasowe, wykona kompleksowe przeglądy pojazdów, będzie przeprowadzać codzienne kontrole, rozwiązywać problemy i szybko reagować na awarie, zajmie się też innymi aspektami planowania obsługi. W oparciu o jasno sformułowane scenariusze działania spółka i klient przeprowadzili symulację obsługi przewozów e-autobusami.

Spółka Yutong Qatar zapewniła, że wszystkie części i elementy niezbędne do konserwacji pojazdów zostały już zamówione, w tym również te konieczne do przeprowadzenia kontroli prewencyjnych. Przeszkolono ponad 2000 kierowców, w tym też z zakresu doraźnej naprawy akumulatorów.

Źródło: Yutong Bus

KONTAKT:
Allan Yan
dyrektor PR
e-mail: yanxyd@yutong.com 
tel.: +86-159 3717 5092

Źródło informacji: PR Newswire

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Author: Blogiant

Dodaj komentarz